O mnie

Cześć 👋, nazywam się Artur Kociszewski.

Cofnijmy się razem rok do tyłu. Opowiem Ci jak spędziłem 2023 rok, żebyś mnie lepiej poznał(a).

Edukacja

Uczęszczałem do Technikum Mechanicznego nr 7, w którym zdobyłem tytuł Technika Reklamy. Zacząłem dziewiętnasty rok życia w styczniu i rozpocząłem go egzaminem zawodowym, który skromnie przyznam poszedł mi świetnie. Mówiąc świetnie powinienem powiedzieć wyśmienicie 😅 – 100% z części praktycznej polegającej na przygotowaniu grafik zgodnie z briefem i kv, operacjach na danych w Excelu i 3 błędy w części pisemnej.

Nadszedł luty, inaczej mówiąc – Studniówka. 😮‍💨 Dla mnie jednak niosła sporo pracy, zorganizowałem zaproszenia dla wszystkich nauczycieli w szkole (jest ich ponad 80!). Oczywiście z całej listy powinniśmy jeszcze odjąć tych, którzy już w szkole nie pracowali. Realnie w gronie przewodniczących klas maturalnych udało nam się dostarczyć niecałe 70 zaproszeń w kopertach. Fun fact nie byłem przewodniczącym klasy 😝. Przechodząc do samego balu maturalnego był idealnym westchnieniem między czterema latami nauki a maturą.

Maj, jak każdy wie jest okresem matur. Stres? Stres. Kto się nie stresował na maturach niech pierwszy rzuci kamieniem. Prawda jest taka, że po egzaminach łatwiej powiedzieć, że matura jest prosta. Jednak po fakcie stwierdzam, że nie była taka trudna haha Cięższe było czekanie dwa miesiące na wyniki matur, ten czas to dopiero się dłużył!

Skończył się maj, minął czerwiec, a Mata wciąż nie zagrał na schodkach. Miałem cichą nadzieję, że mimo wszystko zagra koncert na zakończenie matur, ale niestety. Przynajmniej studniówkę zakończyliśmy śpiewając 100 dni do matury 🎶

Harcerstwo

Ciąg dalszy nastąpi …

Zapraszam za chwilę, a na ten moment zostawiam swojego Instagrama.